Dell EMC PowerSwitch N2224X-ON
Brand: Dell
Price: €2.967,58
✓ In Stock · Free Shipping
SKU: 30a6d6ee-dc29-4ce4-b93b-3c1ff8245771
Description
Switch-Kapazität: 480 Gb/s
Paket-Weiterleitungsrate: 667 Mpps
MAC-Adressen: 32 K
RAM: 4.096 MB
Abmessungen: 43,4 x 40 x 4,34 cm
Gewicht: 6,5 kg
Switching-Ports: 24
25 Gigabit Ethernet Ports: 4 x SFP28
2.5 Gigabit Ethernet Ports: 24 x RJ-45
Switch-Typ: Stackable
Verwaltung: verwaltbar
Remoteverwaltungsprotokolle: Web Interface, SNMP V2, SNMP, RMON
Netzwerkstandards: VLAN, Address Resolution Protocol (ARP), Access Control List (ACL), Power over Ethernet (PoE), Link Aggregation Group (LAG), IGMP Snooping, Auto-Negotiation, Spanning Tree Protocol (STP), Quality of Services (QoS), Link Layer Discovery Protocol (LLDP), Link Aggregation Control Protocol (LACP)
Routing: RIP, IPv6, OSPF
Authentifizierungsmethode: IEEE 802.1X (RADIUS)
Flash-Speicher: 8.192 MB
Specifications
| Produkttyp | Rackmount Switch |
|---|---|
| Switch-Kapazität | 480 Gb/s |
| Paket-Weiterleitungsrate | 667 Mpps |
| MAC-Adressen | 32 K |
| RAM | 4.096 MB |
| Abmessungen | 43,4 x 40 x 4,34 cm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Switching-Ports | 24 |
| 25 Gigabit Ethernet Ports | 4 x SFP28 |
| 2.5 Gigabit Ethernet Ports | 24 x RJ-45 |
| Switch-Typ | Stackable |
| Verwaltung | verwaltbar |
| Remoteverwaltungsprotokolle | Web Interface, SNMP V2, SNMP, RMON |
| Netzwerkstandards | VLAN, Address Resolution Protocol (ARP), Access Control List (ACL), Power over Ethernet (PoE), Link Aggregation Group (LAG), IGMP Snooping, Auto-Negotiation, Spanning Tree Protocol (STP), Quality of Services (QoS), Link Layer Discovery Protocol (LLDP), Link Aggregation Control Protocol (LACP) |
| Routing | RIP, IPv6, OSPF |
| Authentifizierungsmethode | IEEE 802.1X (RADIUS) |
| Flash-Speicher | 8.192 MB |
Reviews
Brilliant!!!
Can't find any faults
Worth it
Exactly what I was looking for
One of my best buys ever
Exactly what I needed. Very happy with this.
Arrived well packaged, very pleased
Brilliant!!!
Really good value for the price
Just brilliant
FAQ
How long does delivery take?
Delivery typically takes 2-3 business days within Germany and up to 5 business days to other EU countries. For delivery outside EU it depends, but usually not more than 2 weeks.
Is it a new or refurbished product?
It's brand new unopened original product.
Can I get invoice as company?
Yes! During checkout, check "I have a VAT number" in the shipping address section, enter your VAT number, and select the option to remove VAT. The invoice with reverse charge will be generated automatically and attached to your confirmation email.
What if product damaged during delivery?
Delivery is insured, and we as store take full responsibility for that. If product damaged, please send us email to initiate return.
Can I return the product?
Yes, you have 14 days to return the product. More details in our Return Policy.
Is there a warranty?
Yes, we offer a 2-year warranty on all products.
What payment methods do you accept?
We accept credit cards, debit cards, and bank transfers for your convenience.
Do you ship for free?
Yes, we offer free shipping on all orders across Europe.
Which countries do you ship to?
We ship worldwide to all countries with free shipping on every order.
How do I make a warranty claim?
Contact our customer support with your order number and a description of the issue. We will arrange a replacement or repair within the 2-year warranty period.
How can I track my order?
Once your order ships, you will receive a tracking number via email. You can use this number to track your package on the carrier's website.
How long does international delivery take?
Delivery to EU countries typically takes 2-5 business days. For countries outside the EU, delivery takes 5-14 business days depending on the destination.